۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ اسفند
بورس دانشگاه لایبنیتس هانوفر آلمان
قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی
دانشگاه لایبنیتس هانوفر آلمان از ماه اکتبر سال جاری به دانشجویان متقاضی مقطع دکترا، برای برنامه‌ریزی و پیشبرد پروژه دکترا در این دانشگاه بورسیه‌‌ای شش ماهه ارائه می‌کند. فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویانی که به اخذ مدرک دکترا در دانشگاه لایبنیتس تمایل دارند، می توانند برای این کمک هزینه تحصیلی اقدام کنند. متقاضیان پیش از آنکه برای این بورسیه درخواست دهند، باید نظر یکی از اساتید دانشگاه هانوفر را جلب کنند و برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه اقدام کنند. لازم به ذکر است که درخواست متقاضیان برای این بورسیه تحصیلی،‌ توسط شورایی از اساتید در دانشگاه بررسی می‌شود و پس از ۶ تا ۸ هفته نتیجه بررسی‌ها به دانشجویان اطلاع داده خواهد شد. پس از تایید این شورا، دانشجویان منتخب می‌توانند ماهانه و به مدت شش ماه، هزار یورو برای انجام پروژه‌هایشان دریافت کنند. برتری علمی، نوآوری در پروژه پایان‌نامه و توانایی پیگیری پروژه پایان‌نامه برای رسیدن به نتیجه، از معیارهای انتخاب مقالات است.
علاقمندان به اخذ این بورسیه باید فرم درخواست خود را به همراه نامه پذیرش دانشگاه، مدارک تحصیلی، شرحی از پروژه دکترا، توصیه‌نامه از اساتید دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، برنامه کاری دوره دکترا، رزومه‌ جامع و مقالات چاپ شده برای مسئولان دانشگاه بفرستند. این مدارک باید تا ۳۰ سپتامبر سال جاری برای مسئولان دانشگاه ارسال شود. خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی به دانشجویان اطلاع رسانی گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید.
https://www.graduiertenakademie.uni-hannover.de/fileadmin/graduiertenakademie/Merkblaetter/2018-05-24_Guidelines_for_awarding_short-term_scholarshis_EN.pdf
تاریخ به روزرسانی:
1397/06/05
تعداد بازدید:
452
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي -ميدان شيخ بهايي-دانشگاه الزهرا -دانشكده هنر كدپستي : 1993893973
تلفن : 85692525-88035801 فاكس : 88041341
 art[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.