۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
گزارش نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته بندی و فناوری
ارسال شده در تاریخ 1397/07/30
ساعت 15:03
گروه طراحی صنعتی و انجمن علمی دانشجویی طراحی صنعتی دانشکده هنر دانشگاه الزهرا در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی با هدف ارائه پروژه های دانشجویان و ارتباط دانشگاه با صنعت از تاریخ 19 الی 22 مهرماه 1397 با کوشش و تلاش دانشجویان و اعضاء انجمن علمی طراحی صنعتی حضور داشتند. لازم به ذکر است که در این نمایشگاه اعضا با محیط کار و دریافت پروژه از سوی بازدیدکنندگان آشنا شدند. این نمایشگاه در تاریخ22 مهرماه پس از مراسم اختتامیه به پایان رسید.
گزارش نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته بندی و فناوری – 19 الی 22 مهر ماه (شهر آفتاب)
امروزه بسته بندی به عنوان یک ابزار مهم، تاثیر گذار و رقابتی در تولید درآمد و افزایش صادارت محسوب می شود و به عنوان ابزاری جهت برقراری ارتباط با مصرف کننده شناخته می شود. برندهای مختلف تجاری با بررسی رفتار مصرف کننده سعی بر تولید بسته بندی های متنوع دارند تا بیشترین جذب مخاطب را در بازارهای مورد هدف خود داشته باشند. فرآیند تولید بسته بندی شامل مراحل ایده و طراحی، مواد اولیه جهت تولید متریال مورد استفاده، استفاده از ماشین آلات و ابزار های بسته بندی، بکار گیری از تکنولوژی های به روز در بسته بندی، چاپ و در نهایت بسته بندی نهایی جهت ارسال به بازار می باشد.

تشکر و قدردانی:
از تمامی حمایت ها و تلاش های خانم دکتر فرزان پور استاد مدعو دانشکده هنر، آقای مهندس رحمانی مسئول غرفه های نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری، دکتر افضل طوسی معاون محترم پژوهشی دانشکده هنر، دکتر پروین شکری استاد راهنما انجمن علمی دانشجویی طراحی صنعتی، تمامی اعضاء انجمن علمی دانشجویی و دانشجویان فعال طراحی صنعتی (خانم ها مژده علی نژاد (دبیر انجمن)، هدیه رضائیان، مهدیه مولایی، نازنین زهرا گائینی، حدیث ایازی، صحرا لطفی، فاطمه معظمی و میشا بدرزاده) جهت برپایی نمایشگاه تشکر و قدردانی می شود.

 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:91
تصاویر مرتبط:

  • بسته یندی_0
  • بسته یندی_1
  • بسته یندی_2
  • بسته یندی_3
  • بسته یندی_4
  • بسته یندی_5
  • بسته یندی_6
  • بسته یندی_7

فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي -ميدان شيخ بهايي-دانشگاه الزهرا -دانشكده هنر كدپستي : 1993893973
تلفن : 85692525-88035801 فاكس : 88041341
 art[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.