۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست
ارسال شده در تاریخ 1398/02/11
ساعت 14:03
*برگزاری ورکشاپ طبیعت در هفته نقاشی

ورکشاب طبیعت به همت انجمن علمی نقاشی با همکاری گروه نقاشی دانشگاه الزهرا با محتوای برنامه های زیر برگزار شد
این ورک شاپ روز یکشنبه 8 اردیبهشت راس ساعت 9 با حضور دکتر فاطمه کاتب رئیس دانشکده هنر. و به همراه 27 نفر از شرکت کنندگان و با حضوردکتر داریوش فرد دهکردی و دکتر الهه پنچه باشی و استاد بامداد رضوانیان و برگزار شد.
هدف برگزاری این ورک شاپ اجرای یک برنامه جمعی دو روزه و بهره بردن شرکت کنندگان از تجربیات یکدیگر و همچنین ارج نهادن به نقش طبیعت به عنوان مادر دوم در زندگی انسان هاست. و موضوع با محوریت اهداف این ورک شاپ طبیعت انتخاب شده است.
در روز دوشنبه 9 اردیبهشت  آثار جمع آوری و داوری شده و به برگزیدگان جوایزی اهد خواهد شد.

*چیدمان
این چیدمان روز سه شنبه 10اردیبهشت راس ساعت 9 با موضوع طبیعت ومحتوای برنامه های زیر با حضور دکتر داریوش فرددهکردی، دکتر الهه پنچه باشی آغاز شد
هدف از برگزاری این چیدمان اجرای یک برنامه جمعی و گروهی میان هنرجویان دانشکده هنر دانشگاه الزهرا است و موضوع با محوریت اهداف این چیدمان محیط زیست انتخاب شده تا دانشجویان با توجه به ذهنیت خود دغدغه های خود را در مورد محیط زیست و ابعاد مختلفی که در آن وجود دارد را بیان کنند.
آثار ارائه شده در قالب استایلیشن یا چیدمان است و به دو صورت انفرادی و یا 3-2 نفره طراحی و اجرا شده .دانشجویان با توجه به متریال هایی که می شده ذهنیت خود را در رابطه با محیط زیست به تجسم درآورده و در معرض دید بینندگان قرار داده اند.
اسامی شرکت کنندگان و عنوان : گوهرناز نظری(خاطره ای برای تزیین) /فاطمه سادات فضایل اردکانی(روانداز انتقراض) /حدیثه ولیزاده(یخچال های قطب)/فائزه احمدی(ازدواج پلاستیکی)/فاطمه شفیعی ،شقایق واحدی ،عاطفه بایبوردی(هجوم زباله)/نجمه جودی،پریسا بابایی(تقابل انسان و طبیعت)/زینب سرمدی (خفگی)/مهرناز اکبری ،مهرک طهرانی، نگین نادری و پارمیس فخری(سه تا کوچه)/نگار آشتیانی(انرژی سبز)/کیمیا کچویان ، زهره منتظری ، مهدیه ساقیان(غذا تمام شد) /زهرا عابدی(ما تشنه ایم)/آیدا نجف زاده(ما و خاک)/ مرضیه دوهری(در شکم پرندگان آشغال بریزیم؟)/مارال طلوعی(مسمومیت).
در پایان،  آثار با حضور دکتر داریوش فرد دهکردی، دکتر الهه پنجه باشی،استاد امیر راد داوری شد.


ارسال کننده:امینه ولی پور
تعداد بازدید:60
تصاویر مرتبط:

  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_0
  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_1
  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_0
  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_1
  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_0
  • هفته نقاشی با رویکرد محیط زیست_0

فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي -ميدان شيخ بهايي-دانشگاه الزهرا -دانشكده هنر كدپستي : 1993893973
تلفن : 85692525-88035801 فاكس : 88041341
 art[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.