يکشنبه 29 مرداد 1396
جستجو در اخبار
آرشیو اخبار قبل از تیر 93
اخبار دانشکده
29
نمایشگاه نقاشی
چکیده: نمایشگاه  نقاشی انفرادی محجوب باصری با موضوع" نوستالژی خُرد"از  تاریخ 4 تا 8 شهریور 96 در نگارخانه دانشکده هنر برپا می باشد. .
18
 غم از دست دادن دانشجوی استعداد درخشان رشته ارتباط تصویری
چکیده: ستاره کوره سوزان دانشجوی استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد رشته ارتباط تصویری به دیار باقی شتافت .. این مصیبت را به خانواده محترم  و به اساتید و دانشجویان  گروه ارتباط تصویری تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای خانواده اش صبر و اجر و برای ستاره نازنین ارامش ابدی طلب می نماییم مراسم سوم و هفتم روز جمعه ٢٠/٥/٩٦ ساعت ٦/٥ تا ٨ شب مسجد ... ادامه »
17
فراخوان اولین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
چکیده: انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران برگزار کننده اولین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
17
فراخوان بیست و یکمین نمایشگاه واقعه کربلا
چکیده: ‎انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران در نظر دارد همچون سالهای گذشته به پاسداشت حرمت شهدا و در امتداد سنت حفظ فرهنگ عاشورایی بیست و یکمین نمایشگاه از آثار هنرهای تجسمی(نقاشی، گرافیک، عکاسی، خوشنویسی، تصویرسازی) واقعه کربلا را با مضمون« صبر عاشورایی» ازتاریخ 15 مهرماه الی 15 آبان ماه 1396  در موزه خلیج فارس کیش برگزار نماید. ‎از ا... ادامه »
02
دو فصلنامه مبانی نظری هنرهای تجسمی
چکیده: دو فصلنامه مبانی نظری هنرهای تجسمی (انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران) علمی پژوهشی شد براساس آیین نامه اعتبار علمی نشریات وزرات علوم ، تحقیقات و فناوری ، نشریه با عنوان مبانی نظری هنرهای تجسمی وابسته به انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران در جلسه کمیسیون بررسی نشریات علمی مورخ 96/4/28 موفق به کسب اعتبار علمی و پژوهشی شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت انج... ادامه »
02
چکیده: قابل توجه دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و پسا دکترا  دفتر تبادلات آکادمیک آلمان در تهران (DAAD) با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار در نظر دارند رقابت مقدماتی Falling Walls Lab را در ایران در تاریخ 18 مهر برگزار نمایند.  در این رقابت دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و پسا دکترا می توانند شرکت کرده و اید... ادامه »
27
چکیده: در راستای تحقق اهداف سبک زندگی اسلامی و ایرانی و استفاده از قابلیت های طراحی، دوخت و تولید در عرصه لباس های عاشورایی و هرچه بهتر برگزار کردن شعائر مذهبی و عاشورایی و تأثیر آن در شئونات مختلف اجتماعی و فرهنگی جامعه و کارکرد آن در سبک زندگی اسلامی و ایرانی کارگروه ساماندهی مد و لباس دومین نمایشگاه لباس های عاشورایی در دوبخش اصلی و جنبی را برگزار می ن... ادامه »
27
"مدرسه تابستانی با حضور محققان و استادان ایرانی غیر مقیم
چکیده: مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا برگزار می نماید. اولین مدرسه تابستانی دانشگاه الزهرا با همکاری بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری با حضور اساتید ایرانی غیر مقیم از کشورهای، انگلستان، آمریکا، فرانسه، استرالیا و مالزی برگزار می شود. دانشجویان و علاقمندان می توانند در دوره های مدرسه تابستانی دانشگاه الزهرا در برنامه های متنوع از جمله کار... ادامه »
25
کسب رتبه اثر برگزیده در جشنواره ملی دایره خلاق توسط دانشجویان کارشناسی طراحی صنعتی
چکیده: داوری جشنوارۀ ملی طراحی مبلمان شهری (دایرۀ خلاق) در روز یکشنبه یازدهم تیرماه 96 در محل باغ کتاب تهران برگزار شد.این جشنواره که برای سومین بار متوالی توسط سازمان زیبا سازی شهر تهران، برنامه ریزی و اجرا می شود، در سال 93 با موضوع «نشیمن»، در سال 94 با موضوع«طراحی مبلمان ویژۀ بافت تاریخی» و در این دوره که از دی ماه سال گذشته فر... ادامه »
25
فراخوان مقاله دهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان ، طراحی ، هنر ، دکوراسیون و صنایع وابسته
چکیده: دهمین کنفرانس دکو در سال جاری برگزار خواهد شد. با الهام از نامگذاری سال جاری " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال " وبرگزاری جشنواره طراحی ایرانی، در نظر است جهت بهره گیری از فرصت ایجادشده برای تشکل های صنفی ، صنعتی و صادراتی در حوزه صنایع کوچک و متوسط بویژه تشکل های ملی و استانی مبلمان، دکوراسیون و صنایع وابسته، نظرات علمی اساتید و پژوهشگران دانشگاهی... ادامه »
21
معرفی کتاب
چکیده:  کتاب تذهیب در ایران (تاریخچه، نقوش و اصطلاحات)  نویسنده : مریم کشمیری  دانشجوی دکترای پژوهش هنر دانشگاه الزهرا (س)  انتشارات سمت تهران 1396
21
همایش ملی "نگرش علمی و کاربردی  به عفاف و حجاب"
چکیده: قابل توجه پژوهشگران و اعضای محترم هیأت علمی برگزاری همایش ملی "نگرش علمی و کاربردی  به عفاف و حجاب" از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در تاریخ­ 7 و 8 آذر ماه 1396 و تمدید مهلت ارسال مقالات تا پایان شهریور ماه 1396 در هشت محور: الهیات و مبانی معرفتی، ارتباطات و رسانه­ها، برنامه ریزی و سیاست‌گذاری، بهداشت و سلامت، جامعه شناسی و علوم ... ادامه »
21
تقدیر از رئیس انجمن علمی پژوهش های هنری ایران خانم دکتر موسوی لر
چکیده: روزسه شنبه 20/4/96 در مراسمی که به دعوت  کمسیون انجمن های علمی  با حضور معاون محترم پژوهش  و فناوری و معاون محترم آموزشی وزارت علوم و برخی مسئولین محترم وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و تعدادی منتخب  از روسای انجمن های  علمی برتر  با موضوع " هم اندیشی  در راستای مشارکت  نخبگان  و استعداد های برتر  در... ادامه »
04
چکیده: قابل توجه دانشجویان تحصیلات تکمیلی  پیرو مذاکرات وزارت علوم، و ریاست محترم دانشگاه با کشور آلمان در زمینه های همکاری با موسسه DAAD آلمان ، دانشجویان و یا دانش آموختگانی که از بورس DAAD جهت فرصت مطالعاتی و یا...استفاده کرده اند و یا خواهند کرد  جهت  بهره مندی از تسهیلاتی که مقرر گردیده . لطفا اطلاعات لازم را به کارشناس مربوطه خانم بر... ادامه »
03
دعوت به همکاری شرکت تولیدی آی تک (پوشاک روز بانوان)
چکیده: شرکت تولیدی آی تک (پوشاک روز بانوان) در راستای تکمیل کادر طراحی خود از افراد علاقمند و فعال در زمینه های طراحی، الگو سازی،ایده پردازی و نرم افزار الگو سازی(همراه با آموزش)واقع در تهران و شهرک صنعتی نصیرآباد دعوت به همکاری می نمایید . علاقمندان می توانند رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل:ghasem_sol@yahoo.com ارسال فرمایند و یا جهت مصاحبه حضوری به آدر... ادامه »
20
معرفی کتاب
چکیده: کتاب اسباب بازی و هویت ایرانی  تالیف دکتر  احمد ندایی فرد - الناز اکبریان انتشارات دانشگاه الزهرا این کتاب در انتشارات دانشگاه الزهرا و نیز نمایشگاه کتاب عرضه شده است 
04
مجموعه کلاس های  ویژه بانوان در مرکز آموزش های آزاد دانشگاه الزهرا
چکیده: مرکز آموزش های آزاد دانشگاه الزهرا برگزار می کند: برگزاری مجموعه کلاس های ویژه بانوان با ارائه مدرک معتبر برگزاری کلاس ها فشرده ویژه تیر ماه: دوخت و الگو آبرنگ و آبمرکب نرم افزار راینو طراحی لباس پتینه نقاشی دکوراتیو و برجسته روی بوم در روزهای یکشنبه و سه شنبه و پنج شنبه برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما بپیوندید... https://t.me/alza... ادامه »
20
معرفی کتاب
چکیده: کتاب تحولات نمایشگاهی هنرها در سایه نظریه های یادگیری  تالیف دکتر  زهرا رهبرنیا  انتشارات دانشگاه الزهرا کتاب کمک آموزشی درس "زبان و  بیان در هنر جدید" مقطع دکتری - کتاب کمک آموزشی درس "بررسی تطبیقی آموزش هنر در ایران و جهان" این کتاب در انتشارات دانشگاه الزهرا و نیز نمایشگاه کتاب عرضه شده است 
17
جشنواره مديريت پسماند
چکیده: معاونت فرهنگي و اجتماعي جشنواره مديريت پسماند را هفته دوم آذرمـاه ۱۳۹۶ در بخش هاي: نقاشي، پوستر،كارتون، كاريكاتور، آثار حجمي و چيدمان برگزار مي كند. مهلت ارســال اثر تا پايان شهريورمـــاه ۱۳۹۶ است و علاقمندان آثار خود را در بخش هاي زير به معاونت فرهنگي اتاق ۴ تحويل دهند و يا عكس آثار خود را به پست الكترونيك Hamayesh.farhangi@alzahra.ac.irاين نشاني ... ادامه »
25
برگزاری کلاسهای آزاد هنری دانشکده هنر دانشگاه الزهرا
چکیده: آموزشگاه آزاد هنری الزهراء وابسطه به دانشکده هنر دانشگاه الزهراء در دو سطح مبتدی و پیشرفته مختص خواهران با توجه به امکانات قابل توجه دانشکده هنر از حیث فضا، تجهیزات و نیروی علمی، جهت استفاده بهینه از این امکانات به منظور درآمدزایی و گسترش توانمندی های هنری در محیطی علمی و امن،  فعالیت خود را از تابستان سال 1395 آغاز کرده و تا کنون موفق به برگز... ادامه »