جمعه 08 ارديبهشت 1396
جستجو در اخبار
آرشیو اخبار قبل از تیر 93
اخبار دانشکده
30
چکیده: با حمایت بنیاد ملی نخبگان و همکاری دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و دانشکده هنر   برگزار می گردد . عنوان سخنرانیاول                                                             &n... ادامه »
20
چکیده: شانزدهمين جشنواره ملي پايان ‌نامه‌هاي برتر قرآني دانشجويان به اهتمام اداره كل فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری در فضای بخش دانشگاهی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشويق دانشجويان نسبت به نقش‌آفريني در حوزه‌ تحقیقات دینی و قرآني برگزار مي‌گردد.  شایان ذکر آنکه، مقتضی... ادامه »
20
چکیده: انجمن علمی دانشجویی نقاشی الزهرا برگزار میکند:              کارگاه موسیقی شناسی کلیات بحث: ۱. چگونه خوب گوش کنیم ۲. رنگ و هامونی در موسیقی و نقاشی/ بیان و تاثیر زیبایی شناختی در موسیقی و نقاشی ۳. فلسفه و موسیقی / فیلسوفان و موسیقی ۴. موسیقی از منظر اسطوره ۵. جستارهای سبک شناسی و ت... ادامه »
24
چکیده: خانم ها نیلوفر نادی و آتوسا مخابری دانشجویان  رشته صنایع دستی دانشگاه الزهرا به عنوان ، جواهرسازان معاصر ایران در هفته طراحان جواهر فلورانس ایتالیا راه یافتند در این نمایشگاه آثار سیزده نفر از جواهرسازان معاصر ایران با نظارت و داوری دکتر کوین موری، معاون شورای جهانی صنایع دستی آسیا، اقیانوسیه و مدیر رسانه های اجتماعی مجمع جواهرسازی هنری... ادامه »
22
افتخار آفرینی دانشجویان گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) در ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
چکیده: دانشجویان و دانش آموختگان گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه الزهرا(س) در بخش­های ذیل، موفق به کسب تندیس طاووس طلایی و لوح تقدیر در ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر شدند. -        بخش علمی و دانشگاهی/ پایان­نامه­ های کارشناسی رشته طراحی لباس: -         رتبه اول: خانم ال... ادامه »
17
جشنواره مديريت پسماند
چکیده: معاونت فرهنگي و اجتماعي جشنواره مديريت پسماند را هفته دوم آذرمـاه ۱۳۹۶ در بخش هاي: نقاشي، پوستر،كارتون، كاريكاتور، آثار حجمي و چيدمان برگزار مي كند. مهلت ارســال اثر تا پايان شهريورمـــاه ۱۳۹۶ است و علاقمندان آثار خود را در بخش هاي زير به معاونت فرهنگي اتاق ۴ تحويل دهند و يا عكس آثار خود را به پست الكترونيك Hamayesh.farhangi@alzahra.ac.irاين نشاني ... ادامه »
25
برگزاری کلاسهای آزاد هنری دانشکده هنر دانشگاه الزهرا
چکیده: آموزشگاه آزاد هنری الزهراء وابسطه به دانشکده هنر دانشگاه الزهراء در دو سطح مبتدی و پیشرفته مختص خواهران با توجه به امکانات قابل توجه دانشکده هنر از حیث فضا، تجهیزات و نیروی علمی، جهت استفاده بهینه از این امکانات به منظور درآمدزایی و گسترش توانمندی های هنری در محیطی علمی و امن،  فعالیت خود را از تابستان سال 1395 آغاز کرده و تا کنون موفق به برگز... ادامه »
19
پنجمین دوره ی جشنواره آموزش های شهروندی مشکات
چکیده: در پنجمین دوره ی جشنواره آموزش های شهروندی مشکات از علاقمندان دعوت به عمل می آید که آثار خود را در قالب عکاسی با موضوعات  ذیل  بر روی سی دی تحویل دهند: آسمان آبی: کاهش آلودگی هوای شهر زمین پاک: تفکیک زباله ها از مبدا اخلاق شهروندی: آپارتمان نشینی و احترام به دیگران و.... لازم به ذکر است هر شرکت کتتده 3 اثر با موضوعات... ادامه »
09
فراخوان دیوارنگاری "تهرانشهر نقاشی"
چکیده: سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری و منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری و کمک به رشد فرهنگ تصویری شهروندان، فراخوان "طراحی دیوارنگاری تهرانشهر نقاشی"جهت تأمین طرح به شرح زیر را اعلام می‌نماید. از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت می شود ایده ها و طرح های خود را ... ادامه »
09
فراخوان جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي
چکیده: سازمان زيباسازي شهر تهران در پيشواز از بهار 1396 و هم زمان با برگزاري سالانه هنرهاي شهري بهارستان، سومين جشنواره هنري تخم مرغ هاي نوروزي را در دو بخش حرفه اي و دانشجويي برگزار مي نمايد. اين جشنواره با هدف خلق آثار هنري به روش يکي از رسوم بومي ايران جهت ايجاد شور و نشاط در جامعه و زينت بخشي به فضاي شهري در ايام نوروزاز طريق مشارکت هنرمندان رشته هاي ... ادامه »
06
نمایشگاه گروهی اساتید برجسته هنرهای سنتی ایران
چکیده: نمایشگاه گروهی اساتید برجسته هنرهای سنتی ایران با موضوع پروژه نهایی هنر متعالی در موسسه فرهنگی اکو بهمن 95                 کتابچه آثار نمایشگاه «هنر متعالی» شامل اطلاعات مربوط به آثار و قیمت ارسال می گردد.  تا کنون سه اثر پیش فروش شده است. در صورت تمایل به... ادامه »
06
مسابقه تصویرگری / نویسندگی یکی از عملیات‌های آتش‌نشان‌ها
چکیده: خانه‌ی پی‌نمای ایران، دومین مسابقه از سری مسابقات طراحی و نویسندگی پی‌نما را در دو بخش مجزا برگزار می‌نماید. این مجموعه از همه‌ی علاقه‌مندان و هنرمندان در هر رده‌ی سنی و با هر سبکی دعوت می‌کند تا در این رویداد هنری شرکت کنند. موضوع بخش‌های طراحی و نویسندگی پی‌نما: تصویرگری / نویسندگی یکی از عملیات... ادامه »
02
افتخار آفرینی دانشجویان طراحی لباس در جشنواره طراحی لباس مشاغل با سبک ایرانی اسلامی
چکیده: کسب رتبه های برتر جشنواره طراحی لباس مشاغل بانوان براساس‌ سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی توسط دانشجویان طراحی لباس دانشگاه الزهرا س در دی ماه 1395    نفر اول (خانم شادان باقریان- طرح دیبا از دانشگاه الزهرا) نفرات دوم (خانم مریم علیجانی- طرح شایورد از دانشگاه الزهرا) و (خانم زهرا شاکری شمسی- طرح لوتوس) نفر سوم (خانم نگار کاظمی ... ادامه »
28
کسب رتبه برگزیده  دانشجوی طراحی لباس در  مسابقات نمایشنامه خوانی ارغنون بخش بیضایی
چکیده: دانشجوی طراحی لباس دانشگاه الزهرا(س)، خانم سمانه حسنلو، موفق به کسب رتبه برگزیده در بخش طراحی لباس با رأی هیأت داوران برای نمایش شب هزار و یکم مسابقات نمایشنامه خوانی ارغنون بخش بیضایی شد. دو دست لباس برای شخصیت ضحاک و زنان او توسط دانشجوی ترم چهارم رشته طراحی لباس اجرا شد. رنگ لباس زنان، برگرفته از شخصیت پاک و در عین حال خونخواه ضحاک به رنگ سفید... ادامه »
26
فراخوان دیوارنگاری رویش
چکیده: (ویژه دانشجویان رشته‌های هنر) سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت‌های خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری و منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری با نگاه حمایت از ایده‌ها و توانمندی‌های دانشجویی "فراخوان دیوارنگاری رویش" را جهت تأمین طرح به شرح زیر اعلام می‌نماید. از دانشجویان رشته‌های هنرهای تجسمی و سا... ادامه »
18
سی و دومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان
چکیده: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا، سی و دومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان را در بخش شفاهی و کتبی برگزار می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به پوستر و دستورالعمل ضمیمه مراجعه نمایید: دستور العمل بر گزاري سي و دومين دوره جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجويان
08
چکیده: قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری  پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به نیازهای پژوهشی نظام آموزش و پرورش کشور در ابعاد سیاستگذاری، برنامه ریزی، اجرا و نظارت که برآمده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، سند برنامه درسی ملی و نقشه راه سند تحول بنیادین می باشد، از کلیه پژوهشگران علاقه مند دعوت به عمل می آورد، با انتخا... ادامه »