جمعه 28 مهر 1396
View Article
09

فراخوان جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي

فراخوان جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي

سازمان زيباسازي شهر تهران در پيشواز از بهار 1396 و هم زمان با برگزاري سالانه هنرهاي شهري بهارستان، سومين جشنواره هنري تخم مرغ هاي نوروزي را در دو بخش حرفه اي و دانشجويي برگزار مي نمايد. اين جشنواره با هدف خلق آثار هنري به روش يکي از رسوم بومي ايران جهت ايجاد شور و نشاط در جامعه و زينت بخشي به فضاي شهري در ايام نوروزاز طريق مشارکت هنرمندان رشته هاي تجسمي، برگزار مي شود.

شرايط شرکت:

در بخش حرفه ايتمامي هنرمندان رشته هاي تجسمي (نقاشي،گرافيک و تصوير سازي، مجسمه سازي ...) مي توانند در اين جشنواره شرکت نمايند.هر هنرمند ميتواند حداکثر 3 طرح را به دبير خانه ارسال نمايد.

بخش دانشجويي مختص دانشجويان رشته هاي هنري در مقاطع تحصيلي دانشگاهي تا کارشناسي ارشد است.

نحوه ارائه آثار:

متقاضيان مي توانند با مراجعه به دبير خانه فرم ثبت نام (فرم 1و2) را همراه با فايل تايپي و تصاوير آثارو بررويCDبا فرمتJPEGو کيفيتDPI300 به دبير خانه تحويل نمايند. تصوير ماکت يا طرح به صورت سه بعدي اختياري مي باشد.اندازه پرينت فرم شماره 1 در قطعA4و پرينت فرم شماره 2 در قطعA3مي باشد.

متقاضيان شرکت در بخش دانشجويي در فرم ثبت نام (متقاضي شرکت در بخش دانشجويي هستم.) را علامت بزنند و کپي کارت دانشجويي را پيوست فرم ثبت نام کنند.

براي دريافت فرم هاي ثبت نام اينجا و اينجا راکليک کنيد.

گاه شمار فراخوان:

- مهلت ارسال آثار تا20 بهمن 1395

- تاريخ اجرا تا قبل از ٢٥ اسفند (تاريخ دقيقمتعاقبا اعلام خواهد شد.)

هديه ورودي جشنواره :

به کليه هنرمندان منتخب در بخش حرفه اي که آثار خود را در جشنواره را اجرا نمايند مبلغ 15.000.000 ريال بعنوان هديه ورودي ، گواهي شرکت و کتاب جشنواره تعلق خواهد گرفت.

به کليه هنرمندان منتخب در بخش دانشجويي که آثار خود را در جشنواره را اجرا نمايند مبلغ 7.500.000ريال بعنوان هديه ورودي ، گواهي شرکت و کتاب جشنواره تعلق خواهد گرفت.

مکان برگزاري:

در چند موقعيت عمومي شهر تهران که متعاقبا اعلام خواهد شد.

مقررات:

- به هنرمنداني که به دلايل شخصي از ادامه اجراي کار خودداري کنند و يا موفق به اتمام کار در زمان جشنواره نشده و يا کيفيت اجرايي مطلوب و متناسب با طرح نداشته باشند، مبلغ ورودي تعلق نخواهد گرفت.

-کليه آثار خلق شده در ايام نوروز در فضا هاي عمومي شهر تهران به نمايش گذاشته مي شود.

-در صورتي که عدم اصالت طرحي در هر مرحله از جشنواره محرز شود اثر از دور جشنواره حذف شده و مسئوليت پاسخگويي به عهده پيشنهاد دهنده است.

-در صورت به وجود آمدن موارد خاص و خارج از ضوابط جشنواره توسط هر فرد حاضر در جشنواره، تصميم گيري در مورد ادامه حضور فرد با دبيرخانه خواهد بود.

نشاني دبيرخانه: پاسداران ميدان هروي خيابان شهيد وفامنش خيابان شهيد جمالي شرقي مرکز فعاليتهاي مجسمه سازي تهران (نگارخانه برگ)

تلفن و فاکس: 22969742 داخلي 111 و 112

http://zibasazi.ir/

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (861)
کد خبر: 783
  • فراخوان جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: