۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۰ فروردين

نشست ریاست و معاونین دانشگاه با اعضای هیات رئیسه و هیات علمی دانشکده

ارسال شده در تاریخ 1401/04/22
ساعت 07:36
نشست ریاست و معاونین دانشگاه با اعضای هیات رئیسه و هیات علمی دانشکده

جلسه هیات رئیسه دانشگاه الزهرا و اعضای هیات علمی دانشکده هنر  در روز دوشنبه 20 تیرماه 1401 ساعت 8 الی 10:30 در آمفی تئاتر دکتر کاتب  برگزار شد. در ابتدای جلسه، سرکار خانم دکتر فریده حق بین ، ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم، اشاره نمودند از ابتدای سال جاری جلسات هیات رئیسه دانشگاه با همه دانشکده های دانشگاه برنامه ریزی شده است تا هیات رئیسه از نزدیک و روبرو با اعضای هیات علمی دانشکده گفتگو نموده و در ضمن نکات و اهداف و برنامه های آموزشی و فعالیت های مد نظر دانشگاه به سمع و نظر اعضا هیات علمی رسانده شود.
 در ادمه دکتر حق بین تاکید نمودند دانشکده هنر از جمله دانشکده های قدیمی دانشگاه می باشد و دانشکده های هنر در سراسر کشور از وجاهت مهمی برخوردار هستند و افزودند دانشکده هنر نسبت با سایر دانشکده های  از ظرفیت بالایی در جهت ایجاد اشتغال و استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان برخوردار است که باید اعضای هیات علمی را برای افزایش فعالیت  در این مسیر تشویق نمود.
 در ادامه جلسه،سرکار خانم دکتر طالب پور  رئیس محترم دانشکده و اعضای هیات علمی حاضر در جلسه مطالبی از جمله توجه بیشتر به افزایش اعتبارات لازم برای امور آموزشی و پژوهشی  را مطرح کردند.
 
 
 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:307
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
   تهران،خیابان شیخ بهایی -میدان شیخ بهایی-دانشگاه الزهرا -دانشکده هنر کدپستی : 1993893973
  تلفن : 85692525-88035801 فاکس : 88035801
   art[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.